Hobi Team treenerid

Piia Soon

Väsimusest algab edasminek!

 

Olen tegelenud trennide andmisega juba alates 2016 aastast. Olen saanud kõikidelt oma klientidelt tohutult inspiratsiooni enda arendamiseks ja oma trennide paremaks muutmiseks. Minu eesmärk on anda oma trennilistele just seda, mida nad vajavad ja soovivad. Keegi ei ole minu trennis tagaplaanil ega ka esiplaanil. Ma olen oma trennilistega üks meeskond. Ma saan anda oma trennides Teile seda positiivsust ja seda energiat ainult tänu oma klientidele. Eesmärgiks on see, et kõik lähevad peale väsitavat trenni naeratus suul trennisaalist minema ja tulevad järgmisel korral suure innustusega tagasi!

Lea Mets

Ära anna alla! Kõigega saab hakkama!

 

Instruktor ehk treener olen ma sellest hooajast alates. Tänu sellele ametile avastasin ma, et ka kõige suuremad väljakutsed ei heiduta mind. Olen õppinud niivõrd palju uut ja huvitavat. Minu suur rõõm on seda oma klientidele edasi anda.  Oma trennides ma annan endast 100%, et ka kõige väsinumal hetkel oma klientidele jõudu anda.

Mari–Liis Kalmus

Võimleme naerdes!

 

Ma olen noor ja hakkamist täis inimene. Soovin oma positiivust ja rõõmsameelsust ka teistega jagada. Ma olen värskelt liitunud Fitness perekonnaga. Ma olen eelnevalt tegelenud kergejõustiku, jooksmise ja võrkpalliga. Mulle meeldib aktiivne eluviis ja liikumine ja seda kõike saab ju teha läbi aeroobika ja koos teistega.

Andres Mere

Usu, et sa suudad ja sa oled poolel teel!

 

Instruktori teekond sai alguse 5 aastat tagasi ning need treeningud, mida ma sain teha esimeste kuude jooksul, tõid minus esile minu tugevused – kõikumatu soov meeldida klientidele, oskus luua hetkega usalduslike suhteid teiste inimestega, ning ümberlükkamatuid positiivseid suhteid. Tänaseks olen omandanud Les Mills Bodycombat ning Les Mills Bodyattack litsensid.

Egle Vutt

Harjutamine teeb meistriks!

 

Olen positiivne ja elurõõmus. Minu teadmistepagasin on rohkelt kvalifikatsioone. Olen läbinud edukalt mitmeid koolitusi nagu näiteks Zumba instruktori baaskoolitus 2013 aastal, Zumba Step instruktori baaskoolitus 2015 aastal, Zumba Kids & Zumba Kids Jr instruktori baaskoolitus 2016 aastal, STRONG by Zumba instruktori baaskoolitus 2016 aastal ning LesMills Bodyjam instruktori baaskoolitus 2016 aastal.

Anu Vill

Liikumine – see on elustiil!

 

Liikumine ja treeningud on minu jaoks sõltuvust tekitav eluviis, mida soovin jagada! Ei ole võimalik ette ja tagantjärgi treenida, oluline on järjepidevus. Koos suudame teha ka seda, milleks sa täna veel ehk end võimeliseks ei pea. Ning kui oled juba ukse avanud, siis astu kindlalt edasi. Grupitreeningute juhendamist alustasin sel hooajal ning tänaseks olen Funcy Family poolt sertifitseeritud Heat`i ja pilatese instruktor.